Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Зокрема тих, що використовуються на виробничих дільницях залізниці: аміак в холодильних установках, лужний електроліт для вагонних акумуляторних батарей, синтетично-миючих та дезінфікуючих засобів, а також заходи з безпечного виконання працівниками інших робіт згідно з технологічними процесами.

 


Наради з охорони праці та запобігання виробничого травматизму і професійним захворюванням проведені у березні 2015 року в Криворізькій пасажирській вагонній дільниці, вагонному депо Батуринському та Криворізькій дистанції захисних лісонасаджень ДП «Придніпровська залізниця» за участі інспекторів профільної інспекції теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області.

Під час нарад розглянуто питання безпечних умов праці під час використання хімічних речовин, зокрема тих, що використовуються на виробничих дільницях залізниці: аміак в холодильних установках, лужний електроліт для вагонних акумуляторних батарей, синтетично-миючих та дезінфікуючих засобів. При роботі із такими хімічними речовинами важливими заходами безпеки для працівників є необхідність застосування засобів індивідуального захисту, зокрема, захисних окулярів та гумових рукавиць.

Про забезпеченість працівників дільниць такими засобами, здійснення посадовими особами підприємства профілактичної роботи із запобігання виробничому травматизму розповіли під час нарад керівники секторів з охорони праці виробничих дільниць Придніпровської залізниці. Зазначалось, що не в повному обсязі забезпечені спецодягом, спецвзуттям та ЗІЗ працівники вагонного депо Батуринське.

Також йшлося про безпечне виконання працівниками інших робіт згідно з технологічними процесами. Працівникам служб охорони праці підрозділів залізниці рекомендовано приділити посилену увагу цим питанням з метою запобігання нещасним випадкам на виробництві.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області
 


27.03.2015 |

Повернутись назад