Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

За участі фахівців теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області 25 березня проведено підсумкову нараду з охорони праці у ПАТ «Дніпропетровський завод металоконструкцій ім.Бабушкіна», де проаналізовано виробничий травматизм із працівниками підприємства за період 2013-2014 р.р,  та заходи з попередження травмування.

 


Рішенням наради роботу виробничих підрозділів підприємства визначено задовільною. Учасники заходу розглянули результати діяльності служби охорони праці підприємства у 2014 році, проведення медоглядів, навчання працівників, забезпечення їх спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту.

Відзначалось, що впродовж 2014 року ПАТ «ДЗМК ім.Бабушкіна» нещасних випадків не зареєстровано. У 2013 році на підприємстві травму отримав 1 робітник.

Представник державної інспекції з нагляду в металургії та машинобудуванні теруправління Держгірпромнагляду ознайомив працівників підприємства з інформацією про рівень виробничого травматизму в різних галузях виробництва в Україні та рекомендованими Держгірпромнаглядом заходами із запобігання нещасних випадків на об`єктах підвищеної небезпеки на підприємствах металургійної та машинобудівної галузі Дніпропетровської області.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області
 


26.03.2015 |

Повернутись назад