Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

За оперативними даними теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області, у березні 2015 року на підприємствах металургійної галузі регіону внаслідок порушень при виконанні робіт на висоті постраждали двоє працівників підрядних організацій, у тому числі один працівник від отриманих травм загинув.

 


З метою попередження нещасних випадків теруправління Держгірпромнагляду направило службам охорони праці та фахівцям підприємств металургійної галузі вимоги провести цільові перевірки безпечного виконання робіт на висоті та дотримання працівниками вимог безпеки.

Рекомендовано також провести позачергове навчання та перевірку знань посадовим особам, які організовують проведення робіт на висоті згідно з Правилами охорони праці під час виконання робіт на висоті. Інформацію про проведену роботу направити до теруправління у визначений термін.

Фахівці Держгірпромнагляду продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність дотримання вимог охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров`я в процесі виробничої діяльності.

Довідка:

11 березня тяжкі травми в результаті падіння з висоти 7 метрів отримав слюсар-ремонтник підрядної організації, який виконував роботи з демонтажу шламопроводу на ПАТ «ДМК ім.Дзержинського». З обставин відомо, що працівник при переході між ділянками виконання робіт відстебнув запобіжний пояс та пересувався по неогородженій конструкції.

18 березня нещасний випадок стався з інженером-механіком Дніпропетровського підрядного підприємства, який виконував роботи на території доменного цеху ВАТ «Запоріжсталь». За оперативною інформацією, під час проведення огляду газоочистки доменної печі працівник упав з майданчика обслуговування в неогороджений монтажний отвір з висоти понад 6 метрів. Від отриманих тяжких травм постраждалий помер у лікарні 22 березня.

Розслідування випадків здійснюється відповідно до «Порядку проведення розслідування та обліку нещасних випадків, аварій на виробництві та профзахворювань».

Впродовж 2014 року внаслідок падіння з висоти на підприємствах різних галузей виробництва Дніпропетровської області травми отримали 24 працівники, серед яких один робітник загинув.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області

 


25.03.2015 |

Повернутись назад