Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Із 17 по 19  березня 2015 року на базі ДП «Головний навчально-методичний центр» Держгірпромнагляду України тривав семінар на тему: "Проведення якісного експертного обстеження вантажопідіймальних кранів та ліфтів – шлях до їхнього надійного та безпечного функціонування". У семінарі взяли  участь  представники  ТОВ СП «Товариство технічного нагляду ДІЕКС», ПАТ «Азовліфт», ТОВ «Ліфтексперт», ПАТ «Укрнафта», ТОВ СРБУ «Полтаваліфт» та експертно-технічних центрів Держгірпромнагляду України.


Основну увагу на навчанні було приділено аналізу причин аварій вантажопідіймальних кранів та ліфтів, а також заходам щодо їх запобігання. Розглядалися актуальні питання щодо безпечної експлуатації та обслуговування вантажопідіймальних кранів і ліфтів, а також нова редакція Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів.

У ході семінару відбувся активний обмін досвідом, висловлювалися пропозиції щодо шляхів вирішення проблемних питань, які виникають під час експертних обстежень та технічних оглядів підіймальних споруд.

За матеріалами Інформаційного центру Держгірпромнагляду України
 


23.03.2015 |

Повернутись назад