Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області завершено спеціальне розслідування нещасного випадку, що стався із ветеринарним санітаром приватного підприємства з розведення свійської птиці. Внаслідок наїзду автобуса 27-річна жінка отримала тяжкі травми, від яких померла у лікарні.

 


Нещасний випадок стався 23 грудня 2014 року за межами прохідної підприємства на прилеглій території, у місці для очікування автобусу, яким здійснювалось привезення-відвезення працівників відповідно до укладеного договору з фізичною особою-підприємцем.

З обставин з`ясовано, що працівники птахокомплекса, які після закінчення зміни зібрались в місці очікування транспорту, юрбою підбігли до автобуса, не дочекавшись повної його зупинки і відкриття дверей. Під час маневру автобуса ветеринарний санітар під натиском юрби впала на асфальтне покриття дороги та потрапила під переднє колесо автобуса.

В роботі спеціальної комісії, яка розслідувала випадок, взяли участь представники обласної профспілки працівників агропромислового комплексу, Нікопольської райдержадміністрації, Фонду соцстрахування від нещасних випадків та профзахворювань, профспілкового комітету та служби охорони праці підприємства.

Комісія визначила, що нещасний випадок пов`язаний із виробництвом відповідно до вимог п.15 «Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві». Причиною нещасного випадку на виробництві визначено психофізіологічну: спонтанні дії юрби.

За результатами розслідування складено акт за формою Н-1 для оформлення соціальних відшкодувань родині загиблої. Підприємству рекомендовано заходи для запобігання аналогічних випадків.

Особи, дії яких призвели до настання нещасного випадку, будуть встановлені в судовому порядку, кримінальне розслідування проводиться слідчими органами МВС України в Дніпропетровській області.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


20.03.2015 |

Повернутись назад