Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З метою запобігання нещасним випадкам, пов`язаним із вибухами побутових балонів зі зрідженим вуглеводневим газом (ЗВГ), на території Дніпропетровської області у березні 2015 року триває місячник по вилученню непридатних балонів ЗВГ у абонентів.

  

 


Захід проводиться спеціалізованим підприємством газового господарства ТОВ «Дніпрорегіонгаз» за ініціативи територіального управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області.

«До вилучення насамперед підлягають балони, яким не проведено своєчасне випробування або завершився термін експлуатації, а також ті, що мають пошкодження корпусу або вентиля та не підлягають ремонту. Адже небезпекою вибухів загрожує не лише їх експлуатація, але й зберігання за несприятливих умов порожніх балонів із залишками газу, що перебувають під тиском, - говорить начальник державної інспекції з нагляду в газовому комплексі теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області Олександр Пузіков. – Окрім того, посилену увагу заходам безпеки при експлуатації балонів ЗВГ абонентам рекомендується приділити напередодні весняно-літнього періоду, коли з подальшим збільшенням температури навколишнього середовища зростають ризики перегрівання та вибухів балонів, особливо технічно несправних».

Для здійснення заявки на вивезення непридатних балонів абонентам необхідно звернутися до відповідної територіальної дільниці реалізації зрідженого газу ТОВ «Дніпрорегіонгаз». Вивезення балонів проводиться безкоштовно спеціалізованим автотранспортом із вказаної абонентом адреси.

Виведені із подальшої експлуатації балони (методом дегазації та механічного проколу) за бажанням абонентів можуть бути повернуті власникам для самостійної утилізації.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області
 


16.03.2015 |

Повернутись назад