Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Позитивний досвід правової роботи в теруправлінні підтверджено фахівцями Головного управління юстиції у Дніпропетровській області, які у лютому 2015 року провели планову перевірку стану правової роботи, систематизації законодавства та стану правової освіти в територіальному управлінні Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області.

 


Такий захід проводився в теруправлінні не вперше, і мав на меті аналіз та узагальнення діяльності сектору юридично-правової роботи впродовж останніх двох років. За результатами перевірки визначено, що відповідна робота в територіальному управлінні Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області здійснюється на належному рівні.

Завідувачем сектору юридичного забезпечення постійно проводиться право-роз`яснювальна діяльність, спрямована на підвищення рівня правових знань серед працівників теруправління Держгірпромнагляду, зокрема, з питань порядку розслідування та обліку нещасних випадків на виробництві, складу правопорушень, видів юридичної відповідальності, порядку притягнення до адміністративної відповідальності, поняття та видів цивільно-правових договорів тощо.

Перевірка тривала з 17.02.2015 по 20.02.2015 року відповідно до плану-графіку планових перевірок стану правової роботи та систематизації законодавства в місцевих органах виконавчої влади, територіальних органах центральних органів виконавчої влади, державних господарських об’єднаннях, на державних підприємствах установах та організаціях у 2015 році.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


17.03.2015 |

Повернутись назад