Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

За участі представників теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області 25 лютого проведено підсумкову нараду керівництва та служби охорони праці ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод», де проаналізовано результати діяльності підприємства щодо запобігання виробничого травматизму впродовж 2014 року.

 


Відзначалось, що торік у ПАТ «ДАЗ» тяжкі травми отримали 2 працівники підприємства: внаслідок падіння на вході до медико-санітарної частини підприємства перелом шийки стегна отримала робітниця ливарно-термічного цеху; тяжкої травми ноги завдало слюсарю-ремонтнику падіння однієї із деталей під час переміщення та складання вручну металоконструкцій у цеху. Причинами травмувань визначено порушення інструкцій з охорони праці. У 2013 році випадків виробничого травматизму на підприємстві не зафіксовано.

Під час наради підведено підсумки цільових перевірок виробничих дільниць підприємства, проведених службою охорони праці заводу за планом роботи, а також за рекомендаціями теруправління Держгірпромнагляду, які торік надавались підприємствам області на підставі аналізу виробничого травматизму в регіоні за основними травмонебезпечними факторами. Зокрема, обговорено результати перевірок безпечного виконання робіт на висоті, дотримання технологічних інструкцій при ливарних та плавильних роботах тощо.

Зазначалось, що відомчим контролем підприємства впродовж року видано 172 приписи порушникам правил безпечного виконання робіт, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 36 посадових осіб та працівників заводу.

Розглянуто результати медичних оглядів робітників, забезпечення їх спецодягом та засобами індивідуального захисту, а також результати ремонтів виробничих та санітарно-побутових приміщень, вентиляційних систем, установки захисних огороджень та екранів технологічного обладнання.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області
 


27.02.2015 |

Повернутись назад