Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 15.05.2013 №33 стосовно сприяння належному оздоровленню та відпочинку дітей у 2013 році, вирішенню пріоритетних завдань, спрямованих на зміцнення здоров’я дітей, на Дніпропетровщині тривають позапланові перевірки дитячих і спортивних майданчиків, атракціонів та інших об’єктів відпочинку дітей.


Інспекторським складом Державної інспекції нагляду у будівництві, енергетиці, за об'єктами котлонагляду та підйомними спорудами теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області протягом з 20 по 23 травня 2013 року були проведені перевірки суб’єктів господарювання, які експлуатують атракціонну техніку підвищеної небезпеки, а саме: КПК «Центральний міський парк ім. Л.Глоби» (м. Дніпропетровськ), КЗК «Центральний парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка» (м. Дніпропетровськ).

Обстежено 7 суб’єктів господарювання, які експлуатують 32 атракціонів підвищеної небезпеки.

Під час перевірок виявлено 8 порушень вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці. Серед основних порушень – не завжди заповнюються щоденні журнали огляду атракціонів; на робочому місці оператора частково відсутні інструкції з охорони праці під час експлуатації атракціону; частково відсутня інформація для відвідувачів у вигляді правил поведінки і користування атракціоном.

За допущені порушення до адміністративної відповідальності притягнута одна особа.

В КЗК «Центральний парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченко» демонтовано атракціон «Ромашка».

Проведено дві наради з суб’єктами господарювання, які експлуатують атракціони в КПК «Центральний міський парк ім. Л.Глоби» та в КЗК «Центральний парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка».

Власникам перевірених підприємств, суб’єктам підприємницької діяльності здійснюючим експлуатацію атракціонної техніки за результатами перевірок видані приписи щодо усунення виявлених порушень.

Довідка.
На період проведення перевірок дитячих і спортивних майданчиків, атракціонів та інших об’єктів відпочинку дітей з метою реагування на пропозиції і зауваження громадян у теруправлінні Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області працює додатковий телефон «гарячої лінії» – (056) 778-06-84.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


24.05.2013 |

Повернутись назад