Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

За участі фахівців теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області проведено підсумкову нараду Дирекції з охорони праці, промислової безпеки та екології ПАТ «Євраз – ДМЗ ім. Петровського». Під час наради проаналізовано виробничий травматизм із працівниками підприємства за період 2012-2014 р.р, обставини та причини нещасних випадків, які сталися торік на виробничих дільницях заводу, а також заходи з попередження травмування.


Представники теруправління Держгірпромнагляду ознайомили працівників підприємства з інформацією про рівень виробничого травматизму в різних галузях виробництва в Україні, а також рекомендованими Держгірпромнаглядом заходами із запобігання нещасних випадків на об`єктах підвищеної небезпеки на підприємствах металургійної та машинобудівної галузі Дніпропетровської області.

Впродовж 2014 року у ПАТ «Євраз – ДМЗ ім. Петровського» сталося 11 випадків виробничого травматизму, в тому числі 1 смертельний, 2 – із тяжким наслідком. У 2013 році виробничі травми отримали 9 працівників підприємства, серед яких 1 загинув, 3 отримали тяжкі травми. Причиною більшості випадків (понад 80%) визначено організаційні; технічні та психофізіологічні – по 9%.

Однією із головних тем обговорення стала робота внутрішнього контролю підприємства з попередження нещасних випадків та аварій на виробництві. Зазначалось, що впродовж 2014 року працівниками відділу охорони праці та промислової безпеки заводу виявлено понад 2,2 тисячі порушень правил безпечного проведення робіт, видано 132 приписи про усунення порушень. Органами державного нагляду (Держгірпромнагляд, СЕС) торік до початку дії мораторію на перевірки виявлено на підприємстві 373 порушення та видано 71 припис про їх усунення.

Під час наради Дирекцією з охорони праці, промислової безпеки та екології підприємства були також проаналізовані результати впровадження системи безпеки в окремих цехах, реконструкції безпечних пішохідних маршрутів руху, забезпечення санітарно-гігієнічних умов праці, проведення навчання працівників підприємства та забезпечення їх спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту, молоком та питною водою.

Учасниками наради розглянуто заходи, заплановані на підприємстві на 2015 рік для зниження травматизму та поліпшення стану охорони праці та промислової безпеки. Серед основних заходів – проведення комплексних обстежень стану охорони праці в цехах та дільницях працівниками відомчого контролю підприємства з урахуванням рекомендацій Держгірпромнагляду, перевірки діяльності підрядних організацій на відповідність вимогам з охорони праці, впровадження систем безпеки, навчання працівників тощо.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


24.02.2015 |

Повернутись назад