Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

У рамках превентивних заходів стосовно попередження нещасних випадків на виробництві проводяться семінари роз`яснювального характеру для відповідальних осіб та служб охорони праці підприємств автомобільного транспорту Дніпропетровської області. Перший семінар проведений минулого тижня на базі ПАО АТП 11263 для автопідприємств правобережної частини Дніпропетровська фахівцями теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області та державної інспекції з нагляду на транспорті та у зв`язку.


Під час семінару розглянуте широке коло правових, організаційних та технічних питань, які стосуються організації та безпечного виконання робіт працівниками підприємств автомобільного транспорту, зокрема, водіями вантажних автомобілів міжміського сполучення.

Особливу увагу учасників семінару звернуто на основні фактори виробничого травматизму в галузі, в тому числі дорожно-транспортні пригоди, вживання алкоголю працівниками підприємств автомобільного транспорту під час виконання трудових обов`язків, травмування ненадійно закріпленим вантажем, який перевозиться.

Одним із небезпечних факторів у галузі є вибухи газобалонного обладнання автомобілів, а також пожежі або отруєння водіїв чадним газом внаслідок використання побутових газових балонів для обігріву салонів автомобілів під час відпочинку в рейсі.

Окремо обговорено питання технічного стану та комплектації автотранспортних засобів, обов`язковість проведення щорічних технічних оглядів автомобілів та чергових медичних оглядів водіїв автопідприємств, додержання режиму праці та відпочинку.

Підприємствам галузі також рекомендовано посилити контроль за додержанням правил безпеки при експлуатації вантажопідйомних механізмів, виконанням робіт на висоті тощо.

Найближчим часом планується проведення спільних семінарів-нарад з питань охорони праці для інших автопідприємств, а також за участі асоціацій автоперевізників області.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


23.02.2015 |

Повернутись назад