Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Теруправлінням Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області завершено розслідування нещасного випадку із тяжким наслідком, який стався третього січня 2015 року із працівницею приватного акціонерного товариства з розведення свійської птиці  (Петриківський район Дніпропетровської області). Під час очищення валів технологічного обладнання 39-річна обробник птиці отримала осколкові переломи та рани пальців.

 


Розслідування проведено за участі членів комісії: представників обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу, Петриківської райдержадміністрації, Фонду соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань, представників підприємства.

Нещасний випадок стався в цеху забою та переробки курчат бройлерів під час прибирання робочого місця. Як з`ясовано розслідуванням, не скориставшись для очистки технологічного обладнання струменем води високого тиску, а також попередньо не відключивши механізм, робітниця просунула пальці правої руки в технологічний отвір одного із агрегатів. В результаті руку жінки затягнуло у вальці, спричинивши тяжку травму руки.

За висновком комісії, причинами нещасного випадку визначено невиконання інструкції з охорони праці для оброблювачів птиці, а також невиконання посадових обов`язків майстра виробничої дільниці.

За результатом розслідування нещасний випадок визнано пов`язаним із виробництвом (стався на території підприємства впродовж робочого часу та при виконанні трудових обов`язків постраждалою) та складено акт за формою Н-1. Матеріали розслідування направлені до органів прокуратури.

Фахівці Держгірпромнагляду продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров`я в процесі виробничої діяльності.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області
 


20.02.2015 |

Повернутись назад