Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Теруправлінням Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області проведено нараду з представниками підприємств та організацій, які здійснюють ремонт та технічне обслуговування електричних мереж та мереж зв’язку з застосуванням автомобільних підйомників (автовишок). Участь у нараді взяли  керівники технічних служб та фахівці з питань охорони праці ПАТ «ДТЕК «Дніпрообленерго», КП «Міськсвітло», ПАТ «Укртелеком» та інші.

 


Під час наради розглянуто стан виробничого травматизму у галузі житлово-комунального господарства, енергетики та зв’язку у 2014 році, зокрема, обставини та причини деяких смертельних нещасних випадків та випадків з тяжкими наслідками, які сталися торік на об’єктах Дніпропетровської області. Відзначалось, що загалом падіння з висоти є одним із найпоширеніших видів подій, під час яких впродовж 2014 року на підприємствах різних галузей виробництва Дніпропетровщини травмувалися працівники: травми отримали 24 працівники, в тому числі 1 загинув. Окрім того, від ураження електричним струмом торік на підприємствах області загинули 3 працівники.

Представникам підприємств доведено до відома основні вимоги охорони праці стосовно виконання робіт з використанням автопідйомників, неухильне дотримання яких сприяє безпечній та безаварійній роботі працівників. Особливої уваги приділено дотриманню вимог безпеки під час проведення ремонту та технічного обслуговування електричних мереж та мереж зв’язку. Обговорювалась необхідність забезпечення автопідйомників засобами захисту, запобігання випадків ураження персоналу електричним струмом, виконання працівниками підприємств вимог безпеки при роботі на висоті.

Також були заслухані доповіді керівників служб підприємств про заходи, які вживаються на виробничих дільницях для запобігання нещасним випадкам та стосовно здійснення контролю з боку посадових осіб підприємств.

Довідка:

Найпоширенішими видами подій, під час яких впродовж 2014 року на підприємствах різних галузей виробництва Дніпропетровської області травмувалися або загинули працівники, були падіння потерпілих, в тому числі з висоти або під час пересування (113 постраждалих, в тому числі 1 смертельно), дія рухомих деталей обладнання, машин та механізмів (45 травмованих, в т.ч. 3 смертельно), падіння або обвали предметів та матеріалів (33 травмованих, в т.ч.  6 смертельно), ураження електричним струмом (4 травмованих, серед яких 3 загинули), дія підвищених температур (14 постраждалих, з яких 6 загинули), навмисне вбивство або травма сторонньою особою на робочому місці (27 постраждалих, в тому числі 4 смертельно).

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області
 


19.02.2015 |

Повернутись назад