Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Школярів та студентів Дніпропетровської області запрошують взяти участь у конкурсі малюнку «Охорона праці очима дітей», який проводиться у 2015 році в усіх регіонах України.

Мета заходу  – привернути увагу суспільства, у тому числі й молоді, до проблем безпеки праці, формувати відповідальне ставлення до збереження життя і здоров`я людей на робочих місцях, популяризувати заходи, спрямовані на запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням.


Відбірковий етап проводиться безпосередньо у навчальних закладах Дніпропетровщини у лютому-березні 2015 року. Художні твори учасників оцінюватиме організаційний комітет у складі представників Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, територіального управління Держгірпромнагляду та виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань в області.

Художні твори переможців, які посядуть 1 місце, будуть надіслані для участі у фіналі до ДП «Редакція журналу «Охорона праці», що є організатором конкурсу.

Досвід проведення конкурсу впродовж попередніх чотирьох років засвідчив небайдужість школярів та студентів Дніпропетровщини до теми безпечної праці та активність у її художньому відображенні. Творчі роботи, надані за підсумками регіональних відбіркових етапів з Дніпропетровської області, неодноразово у різні роки посідали призові місця у фінальному етапі всеукраїнського конкурсу.

Відповідно до умов конкурсу, учасниками можуть бути учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів, дитячих будинків та студенти професійно-технічних навчальних закладів тощо трьох вікових груп: перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років; друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років; третя група - автори робіт віком від 15 до 18 років.

Більш детальну інформацію про умови конкурсу можна знайти на сайті журналу «Охорона праці» .

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


05.02.2015 |

Повернутись назад