Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Теруправлінням Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області проведено робочу нараду із керівниками підприємств будівельної галузі Дніпропетровська, які експлуатують вантажопідіймальні крани.

Під час заходу присутнім було доведено до уваги основні вимоги нормативно-правових актів з охорони праці щодо безпечного виконання робіт за допомогою вантажопідіймальних кранів, обговорені особливості роботи на будівельних майданчиках у зимовий період та інші організаційно-технічні питання стосовно безпеки виробничого процесу на будівельних об`єктах.


Під час наради розглянуто рівень виробничого травматизму в будівельній галузі України та Дніпропетровської області у 2014 році, зокрема, обставини та причин смертельних нещасних випадків, які сталися торік на будівельних майданчиках Дніпропетровська під час виконання робіт з обслуговування вантажопідіймальних кранів.

Наголошено, що всі матеріали спеціальних розслідувань смертельних нещасних випадків комісіями теруправління Держгірпромнагляду направлені до органів прокуратури для подальшого реагування в межах чинного законодавства.

Представники теруправління звернули увагу присутніх, що за умов чинного мораторію на перевірки підприємств органами державного нагляду, в тому числі Держгірпромнаглядом, жодним чином не скасовується необхідність додержання вимог нормативно-правових  актів з охорони праці та промислової безпеки роботодавцями, посадовими особами та працівниками підприємств.

Довідка:
Впродовж 2014 року в Україні на підприємствах будівельної галузі травми на виробництві отримали 263 працівники, серед яких 48 – загинули. Окрім того, при експлуатації об`єктів котлонагляду та підйомних споруд отримали травми 20 працівників, серед яких 6 загинули.

У 2014 році на підприємствах, що належать до сфери нагляду Державної інспекції нагляду у будівництві, енергетиці, за об'єктами котлонагляду та підйомними спорудами теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області травмовані 24 працівники, в тому числі 6 – смертельно; у 2013 році постраждали 15 робітників, серед них 4 загинули.

Для порівняння: у 1996 році під час виконання будівельно-монтажних робіт в Дніпропетровській області травмувався 161 працівник, в тому числі 13 смертельно.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


03.02.2015 |

Повернутись назад