Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Комісія теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області проводить технічне розслідування випадку, в результаті якого 24 січня 2015 року загинули 2 мешканці житлового будинку по вул.Погребняка у м.Дніпропетровську. Однією із версій розглядається отруєння абонентів чадним газом, найімовірніше, при використанні побутового газового проточного водонагрівача закордонного виробництва марки «DION JSD05-WF»-9кВт (Китай).

 


За попередніми даними, при огляді місця події комісією виявлено, що  власником квартири, в порушення норм чинного законодавства, здійснено самостійний монтаж проточного газового водонагрівача з відводом продуктів згоряння газу в приміщення кухні.

Розслідування триває. Направлено запит до органів судово-медичної експертизи для остаточного з`ясування причин смерті.

З метою попередження нещасних випадків, теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області нагадує власникам житлових та громадських будівель, споживачам природного та скрапленого газу, керівникам торгівельних організацій, фахівцям спеціалізованих підприємств газового господарства про заборону використання бездимохідних газових водонагрівачів з виводом продуктів згоряння в приміщення (відповідно до Постанови  Головного санітарного лікаря України від 06.04.2010р. №12) .

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області
 


26.01.2015 |

Повернутись назад