Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області проводяться розслідування трьох смертельних випадків, що сталися з 23 по 26 січня 2015 року на підприємствах області.

 

 


За попередньою інформацією, 23 січня у ПАТ «Євраз –ДМЗ ім.Петровського», сидячи за столом у диспетчерській центральної насосної станції, знепритомнів електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (працівник 1955 року народження). Колегами були викликані фельдшер заводського центрального медичного пункту та міська реанімаційна бригада швидкої допомоги, якими були проведені реанімаційні заходи. Лікарями швидкої допомоги була констатована смерть працівника.

25 січня смертельний випадок стався з машиністом насосних установок Нікопольського міжрайонного управління водного господарства. За попередньою інформацією, працівник (1970 року народження) отримав ураження електричним струмом.

26 січня після нічної зміни був знайдений без ознак життя електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування ДП НВК «Електровозобудування». За попередньою інформацією, працівника (1953 року народження) без ознак життя виявили в приміщенні майстерні електромонтерів паросилового цеху.

Остаточні обставини та причини усіх випадків з`ясовуються відповідно до «Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, аварій на виробництві та профзахворювань». Направлено запити до органів судово-медичної експертизи стосовно причин смерті працівників.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області
 


26.01.2015 |

Повернутись назад