Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

В Дорожному учбово-методичному центрі ДП «Придніпровська залізниця» за участі головного державного інспектора територіального управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області відбулося навчання для групи спеціалістів з охорони праці служб управління залізниці та дирекції залізничних перевезень.

 


Тематикою чергового навчання, проведеного у січні 2015 року за планом служби охорони праці Придніпровської залізниці, став «Порядок проведення та оформлення інструктажів з питань охорони праці відповідно до вимог Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці».

Представником теруправління Держгірпромнагляду роз`яснено вимоги означеного «Порядку», а також проаналізовано рівень виробничого травматизму в Дніпропетровській області за 2014 рік.

Було зазначено, що впродовж 2014 року на виробничих об`єктах ДП «Придніпровська залізниця» були травмовані 15 працівників, серед яких двоє загинули. (Для порівняння: у 2013 році сталося 14 нещасних випадків із працівниками Придніпровської залізниці, в тому числі 2 – зі смертельними наслідками).

У період мораторію на перевірки підприємств, установ та організацій, з метою запобігання випадкам виробничого травматизму в усіх галузях виробництва територіальні управління Держгірпромнагляду в регіонах використовують у своїй діяльності профілактичні заходи, здійснюють перевірки підприємств за зверненнями власників та на вимогу правоохоронних органів.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області
 


20.01.2015 |

Повернутись назад