Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці п'ятьох теруправлінь Держгірпромнагляду – у Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Запорізькій областях та Криворізького гірничопромислового – взяли участь у спільній нараді з питання «Щодо підведення підсумків виконання Угоди про співпрацю та взаємодію між Держгірпромнаглядом та ЦК Профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України», що триває 14-15 травня на Дніпропетровщині.


Виходячи з аналізу позитивного досвіду взаємодії впродовж останніх років, було зазначено, що громадський контроль у поєднанні з державним наглядом за охороною праці залишаються дієвим інструментом мінімізації ризиків виникнення аварійних ситуацій в ГМК України. Присутні на зустрічі головні та технічні інспектори праці ЦК профспілки запевнили, що разом із технічними інспекторами праці профспілкових комітетів, силами голів членів комісій з охорони праці профспілкових комітетів підприємств галузі посилюватимуть ефективний громадський контроль за додержанням роботодавцями вимог безпеки. Ці дії вирішуватимуться в кожному окремому випадку на місці спільно з органами державного нагляду за охороною праці згідно до вимог Угоди про співпрацю та взаємодію між ЦК ПМГУ та Держгірпромнаглядом.

На доручення Голови Держгірпромнагляду України Олександра Хохотви з нагоди 95-річниці утворення технічної інспекції праці профспілок провідні фахівці-соціальні партнери були нагороджені пам'ятними грамотами та двома нагрудними знаками Держгірпромнагляду «За доблесну службу».

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області

 


15.05.2013 |

Повернутись назад