Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області проводяться спеціальні розслідування двох нещасних випадків із тяжкими наслідками, що сталися на підприємствах регіону 31 грудня 2014 року та 3 січня 2015 року.

 

  


31 грудня 2014 року тяжкого забиття голови зазнав 55-річний слюсар з ремонту рухомого складу МКП «Дніпропетровський електротранспорт». Нещасний випадок стався під час здійснення працівником демонтажу заднього правого зовнішнього скату тролейбусного колеса. За попередньою інформацією, відбулося руйнування металевого диску колеса і раптове відштовхування слюсаря гумовим скатом, в результаті чого працівник упав і вдарився головою.

3 січня 2015 року тяжку травму правої руки отримала 39-річна обробник птиці приватного акціонерного товариства з розведення свійської птиці. За попередньою інформацією, здійснюючи очищення валів технологічного обладнання, робітниця просунула руку в технологічний отвір одного із агрегатів, попередньо не відключивши його. В результаті цього її руку затягнуло у вальці, спричинивши осколкові переломи та рани пальців.

Остаточні обставини та причини обох випадків на виробничих об`єктах з`ясовуються спеціальними комісіями. Розслідування здійснюється відповідно до «Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, аварій на виробництві та профзахворювань».

Територіальне управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області продовжує нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність дотримання вимог охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров`я в процесі трудової діяльності.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


12.01.2015 |

Повернутись назад