Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

У рамках загальнодержавної акції «Тиждень права», що тривав із 8 до 12 грудня 2014 року, територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області проведено низку заходів, спрямованих на подолання правового нігілізму та підвищення рівня правової культури населення в питаннях охорони праці.

 


Зокрема, до громадської приймальні та державних інспекцій теруправління в рамках акції за правовою допомогою з питань реалізації та захисту прав людини у сфері охорони праці звернулись 27 відвідувачів, яким були надані роз`яснення чинного законодавства.

Консультації з питань трудових відносин та соціального захисту, в тому числі захисту права працівників на охорону праці, були проведені інспекторами теруправління спільно із представниками профспілкових об`єднань на підприємствах різних галузей виробництва області.

Додаткова роз`яснювальна робота проведена також під час лекцій в учбових закладах, які займаються підготовкою фахівців з охорони праці та посадових осіб підприємств, відповідальних за організацію безпечного проведення робіт підвищеної небезпеки. Слухачам цих учбових закладів фахівці Держгірпромнагляду в черговий раз нагадали  про важливість усіх заходів зі створення належних та безпечних умов праці, попередження виробничого травматизму, а також про відповідальність за правопорушення у сфері охорони праці, передбачену чинним законодавством.

Довідка:
Поза межами акції «Тиждень права» громадяни мають право звертатися до органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності із заявами та скаргами щодо порушення своїх прав та законних інтересів відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

На офіційному веб-сайті теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області створено окрему сторінку, присвячену роботі зі зверненнями громадян. На сторінці розміщено графік особистого прийому громадян посадовими особами теруправління, контактну інформацію підрозділів, до яких можуть звернутися заявники, нормативну базу з питань звернень громадян.

Всеукраїнську акцію «Тиждень права» започатковано у 2008 році з нагоди 60-ї річниці проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Загальнодержавна акція проводиться в Україні відповідно до Указу Президента України від 08.12.08 №1149 «Про Всеукраїнський тиждень права».


Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


25.12.2014 |

Повернутись назад