Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Про проблеми безпечної праці на підприємствах, рівень виробничого травматизму та професійних захворювань в Дніпропетровській області від початку 2014 року йшлося під час телепередачі «Повестка дня», що вийшла в ефір 13 листопада на 34 телеканалі Дніпропетровська.

 

 


На запитання ведучої ефіру відповідали начальник територіального управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області Віктор Іванко, голова Федерації роботодавців Дніпропетровщини Віктор Сергєєв та керівник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків та профзахворювань України в Дніпропетровській області Надія Братко.

Про стан промислової безпеки в Україні, виробничого травматизму в різних галузях вітчизняного виробництва, основні причини нещасних випадків та заходи з їх попередження на підприємствах регіону розповів начальник територіального управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області Віктор Іванко. За його словами, впродовж останніх 10-15 років рівень виробничого травматизму на Дніпропетровщині знизився майже в 10 разів. Проте навіть один нещасний випадок на виробництві є величезною трагедією не лише для постраждалого і його родини, але й усього суспільства. Сьогодні, за словами керівника управління, лідерами за кількістю травмованих на виробництві залишаються вугільна, металургійна, машинобудівна галузі, а також агропромисловий комплекс. До того ж, на період мораторію на проведення перевірок контролюючими органами послабилась увага окремих роботодавців до безпечного виконання робіт на виробничих об`єктах, про що свідчать резонансні нещасні випадки, які сталися останнім часом як у Дніпропетровській області, так і в інших регіонах.

За словами голови Федерації роботодавців Дніпропетровщини Віктора Сергєєва, постійного зменшення показників виробничого травматизму в області вдалося досягти, не знижуючи обсягів промислового виробництва. А це свідчить про результати спільних зусиль, направлених на створення безпечних умов праці з боку усіх сторін соціального партнерства: профспілок, роботодавців, місцевої влади та органів державного нагляду. Аби надалі економічно зацікавлювати роботодавців у створенні належних умов на робочих місцях, керівництвом обласної Федерації роботодавців за підтримки облдержадміністрації формуються пропозиції до Кабінету Міністрів України щодо диференціювання сплати підприємствами внеску на нещасні випадки.

Про порядок та обсяги державних виплат постраждалим внаслідок нещасних випадків на виробництві, надання медико-соціальних послуг, а також основні напрямки профілактичної роботи розповіла керівник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків та профзахворювань України в Дніпропетровській області Надія Братко. За її словами, сьогодні Фонд своєчасно і в повному обсязі виконує свої зобов`язання перед потерпілими та членами їх сімей, яких в області перебуває на обліку понад 37,7 тисяч.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області

«Повестка дня» - інтерактивний проект на 34 телеканалі м.Дніпропетровська. Програма для тих, кому небайдужі проблеми в рідному регіоні. В «Повестке дня» гострі дискусії, цікаві спікери, резонансні розслідування. Теми, які в усіх на вустах і питання, на які всі шукають відповідей – все це і не тільки в «Повестке дня».
Час виходу програми:  четвер прямий ефір 19:30, повтор субота 15:30.


14.11.2014 |

Повернутись назад