Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З`ясовуються обставини та причини нещасного випадку із тяжким наслідком, який стався 7 листопада  2014 року зі слюсарем-ремонтником ПАТ «Дніпровський меткомбінат» (м.Дніпродзержинськ).

 

 

 


Нещасний випадок стався в конвертерному цеху підприємства під час усунення витоку мастила на технологічному обладнанні машини безперервного лиття заготівель.  За попередньою інформацією, під час здійснення ремонтних робіт мастило з технологічного обладнання потрапило на спецодяг одного із слюсарів-ремонтників, після чого, ймовірно внаслідок іскроутворення, спецодяг спалахнув, що спричинило 48-річному працівникові тяжкі опіки тіла, верхніх та нижніх кінцівок, отруєння продуктами горіння, вкрай тяжкий опіковий шок.

Розслідування випадку доручено службі охорони праці підприємства, де сталося травмування, відповідно до «Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, аварій на виробництві та профзахворювань». Контроль якості розслідування здійснюватиметься інспекторами теруправлінням Держгірпромнагляду по Дніпропетровській області.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області
 


13.11.2014 |

Повернутись назад