Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

На вимогу теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області на підприємствах регіону проведена певна робота для поліпшення стану промислової безпеки та охорони праці.

 

 


Про рівень виробничого травматизму та профзахворювань на підприємствах, установах, організаціях Дніпропетровської області за 9 місяців 2014 року та підвищення ефективності профілактичних заходів йшлося під час наради, проведеної 5 листопада управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України в Дніпропетровській області. Участь у нараді взяли фахівці теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області, керівництво обласного об`єднання роботодавців, представники підприємств та організацій регіону.

Під час наради зазначено, що попри статистику зниження рівня виробничого травматизму в регіоні за 9 місяців 2014 року, загальна кількість нещасних випадків є значною. За цей період на підприємствах, підконтрольних теруправлінню Держгірпромнагляду у Дніпропетровської області, травмувались 238 працівників, смертельні травми отримали 20 робітників.

Стосовно заходів із забезпечення належних та безпечних умов праці для робітників звітували керівники окремих підприємств, де останнім часом сталися нещасні випадки.

Аналізуючи роботу наглядових органів, зазначалось, що на вимогу теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області на підприємствах проведений ряд заходів для поліпшення стану промислової безпеки та охорони праці. Зокрема, на підприємствах металургії та машинобудування перевірено безпечну експлуатацію газового господарства та своєчасність проведення технічних оглядів і ремонтів газопроводів. Здійснений ремонт понад 2 кілометрів технологічних газопроводів, які відпрацювали нормативний ресурс.

На підприємствах хімічної промисловості області триває робота з виявлення та виводу з експлуатації контейнерів для зберігання та транспортування рідкого хлору. Від початку року на вимогу Держгірпромнагляду заборонено експлуатацію 75 небезпечних контейнерів, які вичерпали нормативний ресурс роботи. Окрім того, близько тисячі хлорних контейнерів пройшли комплексну оцінку, за результатами якої майже 200 виведені з експлуатації.

Загалом в різних галузях виробництва інспекторами теруправління впродовж січня-липня 2014 року перевірені близько 2,6 тисячі виробничих об`єктів.

Із серпня поточного року до початку 2015 року в умовах діючого мораторію на перевірки підприємств теруправління Держгірпромнагляду здійснює превентивні заходи для попередження нещасних випадків на підприємствах, надає консультації та роз`яснення працівникам та роботодавцям. Впродовж серпня-жовтня проведено 4 перевірки виробничих об`єктів за зверненнями власників та 32 перевірки за постановами правоохоронних органів. За результатами перевірок виявлено 410 порушень вимог безпеки при експлуатації обладнання або виконанні робіт, які створювали загрозу аварійної ситуації або травмування робітників.  До адміністративної відповідальності притягнуті 53 працівники, в тому числі семеро – керівники підприємств.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області
 


06.11.2014 |

Повернутись назад