Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Рішення ухвалено за підсумками роботи колегії теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області за участю заступника головного інженера Юрія Голікова та директора будівельно-монтажного комплексу №409 ДП «ВО ПМЗ ім. Макарова» Валерія Шевченка, на якій було розглянуто обставини та причини нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 22.10.2014. з монтажником санітарно-технічних систем і устаткування БМК №409 Ігнатьєвим A.B.

 


Того дня бригада працівників будівельно-монтажного комплексу №409 ДП «ВО ПМЗ ім. Макарова» виконувала роботи з ремонту трубопроводів ливневої каналізації в корпусі 6 цеху 304/76. Ігнатьєв A.B. разом з іншим працівником прийшли на дільницю лиття під тиском. Ігнатьєв A.B. піднявся на кран-балку, яка керується з підлоги для огляду трубопроводів ливневої каналізації, які знаходяться під покрівлею будівлі. При пересуванні кран-балки голова Ігнатьєва A.B. була травмована об нижній пояс ферми даху, внаслідок чого він помер.

Визнавши роботу керівництва та відділу охорони праці ДП «ВО ПМЗ ім. Макарова» з організації та забезпеченню безпечного виконання робіт на підприємстві незадовільною, колегією рекомендовано керівництву підприємства негайно забезпечити виконання заходів щодо усунення причин нещасного випадку зі смертельним наслідком, запропонованих комісією з розслідування даного нещасного випадку. Керівництву та посадовим особам будівельно-монтажного комплексу №409 має бути проведено позачергове навчання та перевірка знань з питань охорони праці. А керівництво ДП «ВО ПМЗ ім. Макарова» необхідно вжити заходи щодо посилення контролю з боку посадових осіб підприємства за організацією та безпечним виконанням робіт на робочих місцях, а також за дотриманням трудової і виробничої дисципліни підлеглим персоналом на підприємстві.

Інформація про виконання рішення колегії має бути надана до теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області у встановлений термін.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


28.10.2014 |

Повернутись назад