Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З настанням холодів власники приватних осель та квартир у багатоповерхових будинках починають використовувати газові прилади для обігріву своїх домівок, нерідко – нехтуючи правилами їх безпечної експлуатації та наражаючи на небезпеку не лише себе, але й оточуючих. Теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області закликає жителів регіону до суворого дотримання вимог правил безпечної експлуатації побутових газових приладів та належного утримання димових та вентиляційних каналів з метою запобігання нещасним випадкам та аваріям, пов`язаним з використанням газу в побуті.


Пам`ятайте: порушення правил безпечного користування газовими приладами може стати причиною аварії, отруєння чадним газом, призвести до значних матеріальних збитків та смертельних наслідків!

Щоб не допустити лиха, нагадуємо, що газове обладнання необхідно використовувати лише за призначенням, заборонено використання побутових газових приладів для обігріву приміщень.

Не залишайте без нагляду увімкнені газові прилади!

Не використовуйте для сну та відпочинку приміщення, де встановлено газові прилади!

Не користуйтеся газовими приладами при несправній автоматиці безпеки! Перекривайте крани після користування газовими приладами!

Пам`ятайте, що приміщення, де встановлені газові прилади, повинні постійно провітрюватися, а кватирки або фрамуги вікон залишатися відкритими.

Для запобігання отруєння чадним газом необхідно перевіряти наявність тяги в димових і вентиляційних каналах до і під час користування газовими приладами. У разі відсутності тяги користуватися газовими приладами категорично забороняється!

У разі виявлення запаху газу терміново припиніть користування газовими приладами, перекрийте крани до газових приладів, відчиніть вікна, кватирки для провітрювання приміщення, терміново викликайте аварійну газову службу за телефоном 104.


20.10.2014 |

Повернутись назад