Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Участь у конкурсних заходах взяли аварійно-диспетчерські служби управлінь експлуатації газового господарства ПАТ «Дніпропетровськгаз». Теоретичні знання, вправність та технічну оснащеність аварійних газових бригад оцінювала комісія за участі газотехнічних інспекторів теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області. Одночасно із конкурсом проведені тренування навичок професійної майстерності та обмін досвідом аварійно-диспетчерських служб ПАТ «Дніпрогаз» та ПАТ «Криворіжгаз».

 


Тренувальні та конкурсні заходи відбулися на початку жовтня 2014 року на учбово-тренувальному полігоні Марганецького управління експлуатації газового господарства ПАТ «Дніпропетровськгаз» в рамках щорічної підготовки підприємств газового господарства до роботи в осінньо-зимовий період.

Зокрема, при проведенні конкурсу оцінювались якість та оперативність виконання аварійними бригадами практичних дій з визначення та ліквідації витоків газу на підземних газопроводах (сталевих та поліетиленових), надземному сталевому газопроводі, дій з гасіння спалахів природного газу в реальних умовах, навички використання засобів індивідуального захисту та надання долікарської допомоги при втраті слюсарем свідомості в газовому колодязі.

Також перевірялись технічний стан спеціальних автомобілів, їх оснащення матеріально-технічними засобами, приладами та інструментами, теоретичні знання аварійних бригад. Комісія оцінювала не лише точність та швидкість виконання робіт, але й дотримання вимог охорони праці.

За висновками комісії, найкращі показники професійної майстерності під час конкурсних завдань проявили Нікопольське та Дніпродзержинське управління газового господарства ПАТ «Дніпропетровськгаз».

«Усі заходи, спрямовані на відпрацювання та перевірку навичок професійної майстерності, обмін досвідом працівників аварійно-диспетчерських служб різних підприємств з газопостачання, зрештою, мають на меті забезпечення безперебійного та безаварійного постачання газу споживачам, підвищення рівня безпеки при експлуатації об`єктів газового господарства регіону», - зауважив начальник газотехнічної інспекції теруправління Держгірпромнагляду Олександр Пузіков.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області
 


09.10.2014 |

Повернутись назад