Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

За участі фахівців теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області 9-10 жовтня 2014 року триває дорожня школа-семінар передового досвіду з питань охорони праці серед структурних підрозділів ДП «Придніпровська залізниця.

 


Учасниками семінару розглянуто широке коло правових, організаційних та технічних питань охорони праці та пожежної безпеки на залізничному транспорті. Одними із найголовніших тем обговорення стали рівень виробничого травматизму на об`єктах Придніпровської залізниці, вплив розвитку технологій на охорону праці та вимоги безпеки окремих виробничих процесів.

Під час заходу проаналізовано основні причини та найпоширеніші види подій, що призвели до випадків травмування працівників у різних галузях виробництва регіону та, зокрема, на залізничному транспорті, роз`яснені питання стосовно превентивних заходів Держгірпромнагляду, про які розповів начальник інспекції на транспорті та у зв`язку теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області Віталій Мунтян.

Розгляд правил безпеки під час ремонту та експлуатації водопровідно-каналізаційних мереж супроводжувався демонстрацією фільму на відповідну тематику. Також у інших доповідях йшлося про особливості підготовки і обстеження об`єктів підвищеної небезпеки, безпечне виконання робіт на висоті, в електроустановках, газорізальних робіт, прибирання колій від сміття, обслуговування та ремонт дахового обладнання рухомого складу, безпечне виконання снігоприбиральних робіт на території станції, зберігання транспортних засобів на території підприємства тощо.

Не меншої уваги приділено питанням медичних оглядів та професійного довголіття працівників залізничного транспорту. Розглянуто організацію проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці, цільових інструктажів, сумісну роботу працівників профспілки та фахівців з охорони праці.

Окремою темою йшлося про психологію безпечної праці, яка є чи не одним із основних чинників особистої безпеки на виробництві кожного працюючого.

Довідка:

Аналіз нещасних випадків на виробництві на Придніпровській залізниці за останні десять років свідчить про суттєве зниження рівня загального виробничого травматизму.

Зокрема, за 9 місяців 2014 року сталося 11 нещасних випадків, пов`язаних із виробництвом, у тому числі 2 працівники загинули. Для порівняння: у 2004 році на об`єктах Придніпровської залізниці було зареєстровано 64 випадки виробничого травматизму, в тому числі 4 – зі смертельними наслідками.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


09.10.2014 |

Повернутись назад