Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З практичними навичками порятунку людини у перші хвилини після травмування познайомилися понад 50 працівників територіального управління та державного підприємства «Придніпровський  експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України».

 


Захід був проведений в рамках Всеукраїнського семінару «Надання першої долікарської допомоги», організованого за ініціативи Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України.

Теоретичними знаннями та практичними навичками штучної вентиляції легенів, непрямого масажу серця, зупинки кровотеч, здійснення перев`язок та надання іншої долікарської допомоги зі слухачами семінару поділилися головний лікар Дніпропетровського комунального закладу «Обласний центр здоров`я» Юрій Корягін та фахівці центру.

«Вміння своєчасного та, найголовніше, правильного надання першої долікарської допомоги сьогодні актуальне не лише у випадку побутової або виробничої травми, але й, на жаль, в умовах соціальної нестабільності, а тому необхідне кожному громадянину України», - зазначив під час семінару начальник теруправління Віктор Іванко.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду

у Дніпропетровській області

 


03.10.2014 |

Повернутись назад