Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

11 вересня за ініціативи Держгірпромнагляду пройшли громадські обговорення, щодо внесення змін до ст. 21 Закону України «Про охорону праці», зокрема стосовно скорочення кількості документів дозвільного характеру. У заході взяли участь фахівці Держгірпромнагляду, роботодавці, представники центральних органів виконавчої влади, громадські та міжнародні організації, журналісти видання «Охорона праці».


Обговорено шляхи співпраці, з метою прийняття узгодженого рішення та запропоновано внести пропозиції до проекту закону, що готується на розгляд до Верховної Ради.

«Заперечень проти внесення змін до Закону України немає. Є бажання його розглянути та дати пропозиції щодо врегулювання. Цей законопроект знаходиться в Верховній Раді. Всі пропозиції, що надійдуть від центральних органів виконавчої влади та громадськості обов’язково розглянемо і запропонуємо на опрацювання в межах чинного законодавства» – повідомив начальник науково-технічного забезпечення державного нагляду Геннадій Лисицький.

«Підкреслюю необхідність проведення заходу, тема для нас є актуальна. Ми ініціювали внесення змін до ст. 21 ЗУ «Про охорону праці». Внесли свої пропозиції. Ми підтримуємо спрощену систему видачі дозвільних документів, проте роботодавці у нас свідомі та пріоритетом ставлять безпеку роботи на виробництві», - наголосила Покришко Вікторія, Федерація роботодавців гірників України.

Громадські обговорення пройшли за сприяння керівництва науково-технічного журналу «Охорона праці».

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


12.09.2014 |

Повернутись назад