Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Результати планової перевірки додержання в АТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат» законодавства у сферах промислової безпеки, охорони праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, гігієни праці, державного гірничого нагляду, додержання законодавства про працю, зайнятість населення, зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю розглянуто на виїзній підсумковій нараді, яка відбулась 19.02.2021 під  головуванням начальника Управління гірничого нагляду Державної служби України з питань праці Олега Неленя. До участі у нараді були залучені як керівництво підприємства так і керівники всіх структурних підрозділів, провідні фахівці та фахівці служби охорони праці.

 


У формі конструктивного діалогу фахівці Держпраці обговорили питання, які виникали в ході перевірки та, в свою чергу, акцентували увагу на тих порушеннях, що несуть ризик настання негативних наслідків від провадження господарської діяльності.

Кожен з інспекторів праці, які приймали участь в перевірці детально зупинились на виявлених порушеннях та надали методичні рекомендації щодо їх усунення.

Резюмуючи проведений захід начальник Управління гірничого нагляду Держпраці Олег Нелень наголосив на обов’язковості дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, вжиття невідкладних заходів та спрямування всіх зусиль на створення належних умов праці з метою попередження виробничого травматизму. За необхідності методично-консультативної підтримки не вагаючись звертатися до спеціалістів Держпраці.

З метою профілактики виробничого травматизму та забезпечення працівників інформацією та роз’ясненнями щодо ефективних засобів дотримання законодавства та запобігання можливим його порушенням посадовцями Головного Управління у структурних підрозділах АТ «ПІВДГЗК» проводились технічні консультації з питань організації та безпечного ведення відкритих гірничих робіт, безпечної експлуатації гірничих машин, залізничного, автомобільного технологічного та конвеєрного транспорту, організації та виконання робіт за нарядом-допуском, безпечного проведення робіт на технологічному устаткуванні.

Нагадаємо, що у період з 8 по 19 лютого поточного року посадовими особами Державної служби України з питань праці та Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки Голови Держпраці Віталія Сажієнка проведено плановий захід державного нагляду (контролю) з питань додержання законодавства у сферах промислової безпеки, охорони праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, гігієни праці, державного гірничого нагляду, додержання законодавства про працю, зайнятість населення, зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю у Акціонерному товаристві «Південний гірничо-збагачувальний комбінат».


22.02.2021 |

Повернутись назад