Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З метою зниження рівня гострих професійних захворювань серед медичних працівників, пов’язаних з виконанням трудових обов’язків в умовах підвищеного ризику інфікування коронавірусною інфекцією, начальник Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Ольга Бондаренко за участю фахівців відділу з питань гігієни праці та відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму провела нараду з представниками роботодавців та служб охорони праці закладів охорони здоров’я Дніпропетровської області.


 

Під час наради представникам нагадали про зміни в законодавстві, що стосуються процедури розслідування випадків смерті медичних працівників внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2.

Зосереджено увагу на заходах профілактики та зниження рівня інфікування медичних працівників, діяльність яких пов’язана з виконанням трудових обов’язків в умовах підвищеного ризику інфікування гострою респіраторною хворобою COVID-19. Перш за все, це контроль за використанням засобів індивідуального захисту медичними та іншими працівниками закладів охорони здоров’я, забезпечення медичних та інших працівників ефективними засобами індивідуального та колективного захисту залежно від існуючого ступеня ризику інфікування COVID-19 на робочих місцях, регулярне навчання медичних працівників правилам користування засобами індивідуального захисту та демонстрацію їх правильного застосування та ін. Також наголошено на необхідності використання сертифікованих засобів індивідуального захисту.

В ході заходу розглянуто проблемні питання, що вникають під час розслідування смертельних випадків медичних працівників внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 та розслідування випадків професійного захворювання. Наголошено на недопустимості затягування розслідування гострих професійних захворювань медичних працівників на COVID-19 та недопущенні помилок при проведенні розслідувань.

Наприкінці наради, представники медичних закладів поставили питання на які отримали вичерпні відповіді від фахівців Головного управління.


22.02.2021 |

Повернутись назад