Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями відділу нагляду в промисловості та за об’єктами підвищеної небезпеки у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки було організовано та проведено виїзну нараду в ДПП «КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ», на якій були оговорені питання стосовно результатів позапланової перевірки стану охорони праці та промислової безпеки на зазначеному підприємстві та попередження настання нещасних випадків на виробництві.

 


Позаплановий захід проходив на підставі подання суб’єкта господарювання ДПП «КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ» письмової заяви про здійснення заходу державного нагляду (контролю) за його бажанням.

У ході наради фахівці Головного управління обговорили порушення, які було виявлено під час перевірки та які несуть ризик настання негативних наслідків від провадження господарської діяльності.

Під час наради було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо здійснення комплексного управління у сфері промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці в структурних підрозділах суб’єкта господарювання.

Разом з тим, для учасників заходу була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо профілактики і пом’якшення наслідків поширення COVID-19 на робочому місці.

Доведена інформація про стан виробничого травматизму за 12 місяців 2020 року по Україні та по Дніпропетровській області та розглянуто основні причини  виникнення нещасних випадків на виробництві.

На завершенні зустрічі фахівці Головного управління вкотре наголосили на обов’язковому дотриманні вимог нормативно-правових актів з охорони праці при веденні господарської діяльності та нагадали про відкритість управління у разі необхідності методично-консультативної підтримки.


19.02.2021 |

Повернутись назад