Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

На Державному підприємстві «НВО «Павлоградський хімічний завод»  фахівцями відділу нагляду у хімічній промисловості у м. Дніпро управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області разом із начальником управління охорони праці, екологічного нагляду та спеціального режиму ДП «НВО «Павлоградський хімічний завод» проведено превентивні заходи щодо запобігання виробничому травматизму.

 


Так, в ході проведення заходу звернуто увагу на необхідність вжиття дієвих заходів з метою недопущення травматизму на підприємстві.

Особливу увагу фахівці Управління Держпраці приділили безумовному виконанню основних вимог нормативно-правових актів з охорони праці та нормативних актів підприємства при роботі по утилізації твердого ракетного палива.

Крім вищезазначеного, проведена також роз’яснювальна робота з працівниками відокремлених підрозділів підприємства в ході якої, доведена інформація з питань профілактики і пом’якшення наслідків поширення СОVID-19 на робочому місці.

Фахівці Управління Держпраці закликали представників підприємства приділяти особливу увагу контролю за дотримання працівниками вимог охорони праці, обов’язкового застосування засобів колективного та індивідуального захисту.


21.01.2021 |

Повернутись назад