Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З метою попередження виникнення випадків травматизму пов’язаного з експлуатацією залізничного транспорту, фахівці управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного Управління Держпраці у Дніпропетровській області організували робочу зустріч з керівниками структурних підрозділів та фахівцями з охорони праці ТОВ «МЕТІНВЕСТ-КРМЗ», які залучаються до експлуатації зазначеного виду транспорту.

 


Головний меседж даної зустрічі – безпечна експлуатація рухомого складу та залізничних колій підприємства. Відтак, на порядку денному стояли питання попередження та недопущення порушень і недоліків, які мають місце у виробничому процесі залізничного господарства.

Передовсім, особливу увагу учасників заходу було зосереджено на обов’язковому дотриманні вимог нормативно-правових актів з охорони праці, які регламентують безпечну експлуатацію залізничного транспорту на промислових підприємствах. Підіймали питання технічного стану та утримання рухомого складу, зокрема своєчасність, якість ремонтів та технічних оглядів локомотивів, вагонів і спеціалізованого рухомого складу. Зосередились на утриманні засобів колієвого господарства, а саме: колій, стрілок, шляхопроводів, переїздів, колійних знаків, сигналізації тощо.

Також учасники наради проаналізували стан виробничого травматизму на споріднених підприємствах. Беручи за основу інформацію про нещасні випадки, які сталися в цехах залізничного транспорту протягом року, колегіально окреслили ряд заходів по недопущенню подібного на своїх виробничих об’єктах.

З метою запобігання виникненню ризиків та небезпечних ситуацій, фахівці Держпраці нагадали керівникам підприємств про необхідність посилення контролю за безпечним виконанням даних робіт. Рекомендували провести позачергові навчання та перевірку знань для посадових осіб підприємств, провести позапланові інструктажі з питань охорони праці спеціалістам залізничного сполучення. Разом з тим, нагадали про можливість зворотного зв’язку, і у разі необхідності звертатися за інформаційно-консультативною підтримкою.


11.01.2021 |

Повернутись назад