Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

25-27 серпня 2014р. у Франкфурті (Німеччина) відбувся ХХ Всесвітній конгрес з безпеки та гігієни праці 2014 (XX World Congress on Safety and Health at Work 2014). У роботі форуму взяли участь майже 4000 експертів з охорони праці, політиків і вчених з 139 країн світу.


Генеральний директор Міжнародної організації праці Гай Райдер розповів, що в результаті нещасних випадків на роботі гине більше людей, ніж на війні: «За нашими підрахунками, щороку в результаті нещасних випадків або захворювань пов'язаних з роботою, вмирає 2,3 мільйона осіб. Ось чому я думаю, що в якості першорядної задачі потрібно взяти курс на зведення числа жертв до нуля».

За даними МОП, крім нещасних випадків зі смертельним результатом в світі відбуваються 860 тисяч інцидентів з травматичними наслідками. Прямі або непрямі збитки, пов'язані з професійними захворюваннями та нещасними випадками на виробництві оцінюються в 2,8 трильйона доларів.

На думку експертів з МОП та інших організацій, що працюють в області гігієни праці, зниження числа смертельних випадків на виробництві потребують розробки нових, комплексних стратегій профілактики праці. Головна увага в них повинна приділятися заходам щодо забезпечення безпеки та здоров'я трудящих.

Довідка.

Всесвітній конгрес є вищим офіційним науковим форумом у сфері охорони праці, проведеному спільно Міжнародною організацією праці (ILO / МОП) та Міжнародною асоціацією соціального забезпечення (ISSA / МАСО) раз на три роки протягом вже 60 років. Право проведення конгресу є почесним, і відповідно до міжнародних норм він «переїжджає» не тільки з міста в місто, з країни в країну, але і з континенту на континент. Місцем проведення XХ Всесвітнього конгресу був вибраний Франкфурт, Німеччина.

Метою Конгресу є забезпечення умов, в яких люди працюють безпечно, залишаються здоровими, і в яких їм надається правовий захист при нещасних випадках на виробництві. Програма конгресу включає в себе пленарне засідання, більш 40 симпозіумів, технічних семінарів, форумів. Під час ХХ Всесвітнього конгресу буде проведено Міжнародний Медіа-Фестиваль з профілактики (IMFP) і продемонстровані передові технології.

(за матеріалами журналу «Промислова Безпека»)

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


29.08.2014 |

Повернутись назад