Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Питання організації безпечного виконання робіт суб’єктами господарювання металургійної та машинобудівної галузей у осінньо-зимовий період 2020-2021 років, обговорили на нараді Управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.

 

 


До участі у роботі наради були запрошені керівники та провідні фахівці з охорони праці підприємств зазначених галузей Криворізького регіону: ТОВ «НВП «Рудпромавтоматика»,  ТОВ «НВП «Когорта», ПП «Плазіс – ЄМ»,  ТОВ «ЛВК «Промгруп» та ТОВ «КЕМЗ».

Головним питанням порядку денного наради стало дотримання підприємствами вимог нормативно-правових актів з охорони праці при експлуатації енергетичного обладнання. В своїх звітах представники від підприємств доповіли про стан виконання підготовчих заходів для роботи в осінньо-зимовий період, зокрема: виконання заміни та ремонтів бойлерів, теплових мереж, конденсатовідвідників, об’єктів протипожежного призначення, інженерних комунікацій тощо.

Проаналізовано стан та оснащення побутових приміщень, укомплектація необхідним інвентарем та посипочними матеріалами. Проінформовано про проведену роботу з сезонного обслуговування транспортних засобів, забезпечення працівників теплим спецодягом, спецвзуттям та засобами індивідуального захисту.

Окремо фахівці Держпраці зупинились на запланованих підприємствами заходах по забезпеченню своєчасної організації, локалізації  та усунення наслідків ймовірної аварійної ситуації, при цьому обізнаності працівників, як діяти в подібних обставинах. Разом з тим, нагадали учасникам заходу, про відповідальність у разі приховування нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві.

Обговорюючи дані питання всі бажаючі учасники наради отримати вичерпні відповіді і роз’яснення на хвилюючі проблемні питання при здійсненні своєї господарської діяльності.

На завершенні зустрічі державні інспектори рекомендували керівникам підприємств посилити контроль за експлуатацією енергетичного обладнання та вжити необхідних заходів по дотриманню вимог нормативно-правових актів з охорони праці в осінньо-зимовий період.
 


30.11.2020 |

Повернутись назад