Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області було проведено інформаційно – консультаційне відвідування товариства з обмеженою відповідальністю «ЯНКО», з метою запобігання  використанню не задекларованої праці та нещасним випадкам на виробництві.

 

 


Під час  заходу на об’єкті підвищеної небезпеки – автозаправному комплексі в м. Дніпро на якому здійснюється прийом, зберігання та відвантаження нафтопродуктами, приділена увага питанням підготовки  до роботи  в осінньо-зимовий період (дотримання працівниками підприємства особистої безпеки) та надана технічна консультація на 18 робочих місцях.

Також проведена інформаційна та роз’яснювальна робота про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та щодо найбільш ефективних способів дотримання законодавства про охорону праці під час проведення газонебезпечних робіт на вибухо-пожежонебезпечних об’єктах підприємства та експлуатації технологічного обладнання в якому зберігаються небезпечні речовини.

Крім того, фахівці Управління не оминали увагою і найактуальніше на сьогодні питання профілактики коронавірусу Сovid-19, розповідаючи під час спілкування з працівниками підприємства про заходи зі зменшення ризику інфікування.


27.11.2020 |

Повернутись назад