Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Прокуратурою Кіровського району м. Дніпропетровська направлено до суду обвинувальний акт відносно головного інженера однієї з газозаправних станцій міста за ч.1 ст.272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою).


Спільною перевіркою, раніше проведеною газотехнічними інспекторами теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області разом із працівниками прокуратури, встановлено, що вказану газозаправну станцію влаштовано без відповідних дозвільних документів у зоні скупчення людей та з грубими порушеннями законодавства з охорони праці та промислової безпеки, при експлуатації технологічного обладнання автомобільного газозаправного пункту. Все це створило загрозу загибелі людей.

Санкцією вказаної статті передбачено покарання у вигляді штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певно діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області

 


27.08.2014 |

Повернутись назад