Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області зустрілися зі спеціалістами та посадовими особами ПАТ «Кривбасзалізрудком» з метою надання консультаційної підтримки щодо організації та проведення навчання працівників з питань охорони праці.

 


Беручи за основу Типове положення «Про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці», державні інспектори надали роз’яснення з питань, в яких у підприємств найчастіше виникають непорозуміння під час, як організації, так і проведення навчального процесу працівників.

У формі запитань – відповідей пройшло обговорення понять «спеціального навчання і перевірки знань з питань охорони праці» та «навчання і перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб». Було роз’яснено, що таке спеціальне навчання, де і ким проводиться, хто перевірятиме отриманні після навчання знання тощо. Детально зупинились на переліку посадових осіб, які повинні проходити навчання в учбових закладах або безпосередньо на підприємствах та поетапно роз’яснено процес перевірки знань і обов’язковий склад комісії для кожної категорії посадових осіб.

Не оминули увагою питання з позачергового навчання, проведення інструктажів, стажування, дублювання і допуску працівників до роботи.

На завершені зустрічі фахівці Держпраці резюмували, що підвищення рівня якості навчання та перевірки знань з питань охорони праці – це дієвий метод профілактики нещасних випадків та зменшення ризику настання нещасних випадків на виробництві.


19.11.2020 |

Повернутись назад