Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області завершено планову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів у сфері промислової безпеки, охорони праці та гігієни праці у ТОВ «ШЛЯХБУД КР». Суб’єкта господарювання, яке виконує будівельні та ремонтні роботи залізничних шляхів на підприємствах металургійного та гірничого комплексу Криворіжжя і регіону.

 

 


Впродовж десяти днів інспекторським складом управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки перевірено структурні підрозділи підприємства а саме: службу охорони праці; залізничні цехи з обслуговування об’єктів комбінатів; служби колій дільниць колій кар’єрного транспорту; дільниці з ремонту та експлуатації контактних мереж; дільниці з ремонту та збирання ланок на ланкозбиральній базі; служби сигналізації, централізації, блокування та зв’язку; дільниці кранового господарства підіймально-транспортного устаткування тощо.

Найактуальнішими серед питань, які поставали в ході перевірки, стосувались ефективності функціонування служби охорони праці на підприємстві. Члени комісії встановили порушення вимог нормативно-правових актів в частині оформлення і ведення технічної та проектної документації, своєчасності проведення інструктажів з охорони праці, своєчасного навчання працівників та перевірки їх знань з питань охорони праці.

Загалом, за час перевірки виявлено 83 порушення нормативно-правових актів з охорони праці, у 14 випадках попереджено про необхідність негайного призупинення робіт (виробництва), що можуть нести загрозу життю та здоров’ю працівників підприємства. За допущенні порушення на відповідальних посадових осіб суб’єкта господарювання складено адміністративні протоколи.

По завершенню перевірки керівництву підприємства вручено Акт перевірки суб’єкта господарювання. Зважаючи на той факт, що більшість порушень мають організаційний характер, приписом перевірки були визначені терміни щодо їх усунення.


18.11.2020 |

Повернутись назад