Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області завершили планову перевірку щодо дотримання вимог законодавства з охорони праці Державний вищий навчальний заклад «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» і його виробничих підрозділів.

 

 


В ході перевірки закладу виявлено 229 порушень законодавства з охорони праці. Керівника закладу попереджено про необхідність негайного зупинення експлуатації 18 одиниць виробничого обладнання та механізмів. На посадових осіб вищого навчального закладу складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Також під час проведення перевірки фахівці Головного управління провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо здійснення комплексного управління у сфері промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці в структурних підрозділах підприємства та наголосили про недопущення виконання робіт з підвищеною небезпекою без відповідного навчання працівників і на персональній відповідальності посадових осіб.

За підсумками перевірки проведено виїзну нараду за участю керівників та спеціалістів навчального закладу, в ході якої керівнику рекомендовано посилити контроль за додержанням законодавства у сферах промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці посадовими особами підприємства. Разом с тим проведена роз’яснювальна робота з представниками підприємства з питань профілактики і пом’якшення наслідків поширення COVID-19 на робочому місці.


17.11.2020 |

Повернутись назад