Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної робота щодо здійснення комплексного управління у сфері промислової безпеки та охорони праці, фахівцями відділу нагляду в промисловості та за об’єктами підвищеної небезпеки у м. Кривий Ріг управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області здійснено позаплановий захід державного нагляду (контролю) Комунального підприємства «ПОСЛУГА» Криворізької міської ради.

 


За круглим столом державні інспектори зустрілися з технічними керівниками і керівниками служб та відомств підприємства де в формі конструктивної бесіди обговорювали проблемні питання, які найчастіше виявляються інспекторами в ході перевірок споріднених підприємств.

Так учасники заходу підіймали теми: організації та проведення медичних оглядів працівників, навчання та перевірки знань з питань охорони праці, допуску до робіт осіб відповідної кваліфікації, дотримання вимог інструкцій з охорони праці,  проходженні цільових інструктажів тощо.

Окремо, особливу увагу під час наради було зосереджено на питанні безпечного використання газу у побуті, а саме виконанню робіт з перевірки та прочищення димових і вентиляційних каналів житлових та громадських будинків. Були надані консультаційні рекомендації щодо: повноти оформлення актів виконання даних робіт; забезпечення, на договірних засадах, якісного проведення робіт з технічного обслуговування та ремонту систем газопостачання і газового обладнання житлових будинків та квартир; виявлення та запобігання несанкціонованим підключенням до систем газопостачання, втручання в роботу та конструкцію газових приладів.

Разом з тим, для учасників заходу була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо профілактики і пом’якшення наслідків поширення COVID-19 на робочому місці.

На завершені зустрічі фахівці Держпраці вкотре наголосили на обов’язковому дотриманні вимог нормативно-правових актів з охорони праці при веденні господарської діяльності. Та, в свою чергу, нагадали про відкритість управління у разі необхідності методично-консультативної підтримки.


16.10.2020 |

Повернутись назад