Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

На виконання рішення Кабінету Міністрів України щодо організації та проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» 20 квітня працівники теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області та ДП «Придніпровський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» провели суботник з благоустрою визначеної території.


На суботник вийшли попрацювати із бадьорим настроєм і бажанням досягти відмінного результату, практично, усі працівники теруправління Держгірпромнагляду та «Придніпровського ЕТЦ» на чолі із керівництвом.

До роботи завзято взялися і жінки, й чоловіки: хто обкопував та підгортав дерева, а хто наводив чистоту на робочих місцях та в кабінетах. Але робота кипіла не лише біля прилеглої території – вулиці Казакова, 3 – де безпосередньо розташовані обидві організації Держгірпромнагляду.

Цього разу об’єднана команда вирушила наводити порядок у центр міста Дніпропетровська. Учасники толоки впорядкували газони з деревами вздовж вулиці Бородинської. Фарбували бордюри, вивозили сміття.

Мешканці прилеглих будинків та випадкові перехожі відмітили, що колектив теруправління і ДП «Придніпровський ЕТЦ» із завданням впоралися на «відмінно». Задоволеними залишилися і самі учасники: і роботу зроблено чималу, і настрій винесено із заходу чудовий, бадьорий, адже завжди приємно побачити одразу ж на власні очі результат праці твоїх рук.

Таким чином працівники Держгірпромнагляду виявили свою громадянську позицію щодо збереження чистоти довкілля.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області

ФОТОРЕПОРТАЖ:


 


20.04.2013 |

Повернутись назад