Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області постійно здійснюють інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо подолання незадекларованої праці в регіоні. Так, інспектори праці провели роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання м. Павлограда, які здійснюють діяльність у закладах громадського харчування, торгівлі та сфери послуг.

 

 


Під час заходів посадовці інформували працівників і керівників підприємств про переваги офіційного оформлення трудових відносин для працюючої людини, про негативні наслідки незадекларованої праці як для працівників, так і для роботодавців. Нагадували роботодавцям про порядок оформлення працівника на роботу, необхідність інформування працівників до початку роботи про їх права, обов’язки. Роз’яснювали також про визначену законодавством відповідальність та розміри штрафних санкцій за використання незадекларованої праці.

Крім того, фахівці Управління не оминали увагою і найактуальніше на сьогодні питання профілактики коронавірусу Сovid-19, розповідаючи під час спілкування з колективами підприємств про заходи зі зменшення ризику інфікування, про шляхи передачі вірусу, групи ризику, симптоми, притаманні захворюванню. Роз’яснювали порядок дій при підозрі на ураження коронавірусом, вручали тематичні матеріали, розроблені Міністерством охорони здоров’я України та Всесвітньою організацією охорони здоров’я.


13.10.2020 |

Повернутись назад