Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Перебуваючи з робочим візитом на Полтавщині, т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко разом з посадовими особами Управління Держпраці у Полтавській області відвідав Олефірівську установку попередньої підготовки газу ПрАТ «Нафтогазвидобування» ДТЕК Нафтогаз.

 

 


Делегацію ознайомили з роботою установки попередньої підготовки газу на території Полтавщини, яка має найсучаснішу автоматичну систему оперативного диспетчерського управління, можливість контролювати та аналізувати роботу всього устаткування підготовки вуглеводневої сировини, процесу буріння і навіть руху транспортних засобів, а телеметрія всього фонду експлуатаційних свердловин забезпечує повний контроль за технологічними параметрами на гирлі свердловини.

Віталій Сажієнко підкреслив, що ДТЕК Нафтогаз створює безпечні та нешкідливі умови праці, впроваджуючи сучасне обладнання і сучасні методи управління охороною праці.

Для довідки: ПрАТ «Нафтогазвидобування» веде розвідку та видобуток вуглеводнів на 2 ліцензійних ділянках в Полтавській області: Семиренківському і Мачухському родовищах. На Семеренківському родовищі побудована найглибша свердловина в Україні 6650 метрів.


12.10.2020 |

Повернутись назад