Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Опрацювання вимог «Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві» ініціювали та провели фахівці Криворізького гірничопромислового управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області для підприємств металургійної та машинобудівної галузей підконтрольних своєму відомству.

 

 


У формі семінару - наради та з проведенням практичних занять, даний захід мав на меті вдосконалити роботу при проведенні розслідувань (спеціальних розслідувань) та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на підприємствах галузей. До його участі були запрошені керівники, спеціалісти служб охорони праці  та посадові особи, на яких роботодавцем покладено виконання функцій з охорони праці.

З урахуванням питань, які виникали в учасників заходу, фахівці Держпраці розтлумачили поширення дій Порядку, значення термінів, які в ньому вживаються та порядок надання повідомлень про нещасний випадок.

Досить продуктивно пройшло обговорення стосовно нещасних випадків, що підлягають спеціальному розслідуванню і складу спеціальної комісії, зокрема її обов’язки. Говорили і про: екстрені повідомлення, тривалість розслідування комісією підприємства, тривалість спеціального розслідування, формування матеріалів розслідування, оформлення результатів розслідування, затвердження актів про нещасний випадок, розсилання актів, тощо.

Окремим питанням, на якому детально зупинились державні інспектори було - недопущення фактів приховування нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві.

На завершені семінару державні інспектори закликали всіх присутніх до співпраці та налагодження партнерських стосунків щодо вдосконалення застосування Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою КМУ від 17.04.2019 №337.


05.10.2020 |

Повернутись назад