Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

72 порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки виявлено фахівцями Криворізького гірничопромислового управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області під час планової перевірки ТОВ «МАКСІПРОМГРУП».

 


У відповідності до затвердженого плану перевірки, спеціально призначена комісія впродовж десяти днів здійснювала заходи державного нагляду (контролю) у формі перевірки щодо додержання підприємством законодавства у сферах промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці та у сфері державного гірничого нагляду.

Так, під час перевірки структурних підрозділах підприємства державними інспекторами зафіксовано не дотримання законодавства з питань охорони праці та у сфері державного гірничого нагляду в частині:
•    не своєчасності перегляду інструкцій з охорони праці та положень, що діють на підприємстві після введення в дію нових нормативно правових актів (правил);
•    не своєчасності перегляду ремонтно-технологічної документації для виконання ремонтних робіт основного обладнання;
•    не відповідності ведення гірничих робіт відкритим способом вимогам діючих нормативно – правових актів з охорони праці та промислової безпеки тощо.

Разом з тим траплялись непоодинокі випадки наявності порушень на технологічному обладнанні, які виконують, дроблення, транспортування, сортування і збагачення корисних копалин.

За допущенні порушення складено чотири протоколи про адміністративні правопорушення на відповідальних посадових осіб суб’єкта господарювання. Керівництву підприємства рекомендовано негайно зупинити виконання робіт (виробництва) за фактом наявності порушень, що можуть нести загрозу життю та здоров’ю працівників підприємства.

В ході самої ж перевірки інспекторами були надані технічні консультації на робочих місцях (під час здійснення заходу контролю), проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо профілактики і пом’якшення наслідків поширення COVID-19 на робочому місці. Нагадали про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про охорону праці.


01.10.2020 |

Повернутись назад