Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Дорадчий захід проведений фахівцями Криворізького гірничопромислового управлінні Головного Управління Держпраці у Дніпропетровській області, мав на меті внести конструктивні роз’яснення щодо додержання вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час експлуатації конвеєрного транспорту.

 

 

 


За круглим столом інспектори відділу нагляду у металургії, котлонагляді та за підйомними спорудами спільно з уповноваженими представниками підприємств металургійної та машинобудівельної галузей детально зупинились на проблемних моментах, які найчастіше трапляються під час інспекційних відвідувань виробничих об’єктів.

Перш за все йшлося про посилення контролю за здійсненням моніторингу та оцінки технічного стану даного виробничого обладнання (устаткування підвищеної небезпеки). За його своєчасними технічними оглядами, експертними обстеженнями та ремонтами. За своєчасним усуненням небезпечних факторів, які можуть призвести до нещасного випадку або аварійних ситуацій на виробництві.

Підіймали питання наявності та справності: аварійних пристроїв, що забезпечують відключення приводу конвеєра; світлової та звукової сигналізації, що діє по всій довжині конвеєра; захисних огороджень усіх частини, що обертаються (ремінні та інші передачі, муфти), приводні, натяжні, відхиляючі та кінцеві станції конвеєрного транспорту, до яких можливий доступ обслуговуючого персоналу та осіб, працюючих поблизу тощо.

Окремо зупинились на інформативній обізнаності працівників про небезпеки, пов’язані з виробничим обладнанням, яке вони безпосередньо використовують та те, що знаходиться у їх робочій зоні або на промисловому майданчику. Тут же обговорювали професійну підготовку працівників та своєчасне проходження навчання та перевірки знань технічного персоналу.

Всі бажаючі учасники зустрічі отримали вичерпні відповіді і роз’яснення на свої питання, в свою чергу державні інспектори нагадали про відкритість управління у разі необхідності методично-консультативної підтримки.


03.09.2020 |

Повернутись назад