Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці відділу гірничотехнічного нагляду у вугільній  промисловості у м. Павлоград Головного Управління Держпраці у Дніпропетровській області долучилися до проведення спільних показових виступів гірничих рятувальників і шахтарів.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Свої можливості продемонстрували гірничорятувальні підрозділи України та шахтарі з допоміжної гірничорятувальної команди (ДГК) ШУ Дніпровське. Також рятувальниками було продемонстровано  спеціалізоване технічне оснащення в дії.

В ході показових виступів  була розіграна  умовна аварійна ситуація, в якій  за легендою сталося займання обладнання в шахті. Завдяки злагодженим діям шахтарів ДГК і гірничорятувальних відділень 8-го воєнізованого гірничорятувального загону, всіх співробітників вивели на поверхню. При цьому гірничі рятувальники в аварійній виробці провели чергу заходів для ліквідації пожежі. Після презентували роботу системи пожежогасіння «Кобра», суть якої полягає в гасінні пожеж водою в важкодоступних зонах, а також розрізанні будівельних і металевих конструкцій.

Завдяки таким практичним напрацюванням  шахтарі впевнені в своїй захищеності і можливостях гірничих рятувальників, і можуть спокійно добувати вугілля для зміцнення енергонезалежності України.

 

 

 


 


03.09.2020 |

Повернутись назад