Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Про єдині умови та однозначне тлумачення вимог нормативно-правових актів з охорони праці при веденні вибухових робіт під час видобутку корисних копалин в умовах шахт, йшлося на нараді Криворізького гірничопромислового управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.

 


Фахівці відділу нагляду у гірничорудній промисловості ініціювали проведення даного превентивного заходу, зважаючи на аналіз порушень, виявлених державними інспекторами відділу під час планових та позапланових перевірок підприємств гірничорудної галузі з підземним видобутком корисних копалин.

До участі у нараді були запрошені технічні керівники (головні інженери) та провідні фахівці ПрАТ «СУХА БАЛКА», ПАТ «Кривбасзалізрудком», Гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та ТОВ "Ріпеа-буд".

Серед питань на яких концентрувались учасники робочої зустрічі: наявність дозвільних документів; наявність і правильність ведення технічної документації та паспортів буро - вибухових робіт; зберігання, транспортування та використання вибухових речовин промислового призначення.

Говорили і про взаємозв’язок недооцінки ризиків і обізнаності працівників у ракурсі підготовки та проходження посадовими особами і робітниками підприємства навчання з питань охорони праці.

Не оминули увагою учасники заходу і забезпечення працівників шахт засобами індивідуального захисту, газоаналізаторами, саморятівниками, акумуляторними світильниками тощо.

Резюмуючи проведену нараду, фахівці Криворізького гірничопромислового управління виявили сподівання на доведення до належного стану умов праці відповідно з вимогами нормативно-законодавчих актів. Запропонували розглянути можливість щодо залучення посадових осіб Держпраці до позапланових перевірок стану охорони праці та промислової безпеки в своїх структурних підрозділах.
 


30.07.2020 |

Повернутись назад