Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями відділу гірничотехнічного нагляду у вугільній промисловості у м. Павлоград Головного Управління Держпраці у Дніпропетровській області проведена низка превентивних заходів за темою: «Контроль за станом атмосфери в гірничих виробках».

 

 


Так, наприклад, 24 червня 2020 року у відділі гірничотехнічного нагляду у вугільній промисловості м. Павлоград для фахівців ВСП «ШАХТОУПРАВЛІННЯ ТЕРНІВСЬКЕ» «ПрАТ «ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ» була надана консультація за темою «Контроль за станом атмосфери в гірничих виробках». Метою заходу стало розгляд питань, визначених нормативно – правовими актами з охорони праці.

В ході обговорення були розглянуті питання корегування схем вентиляційних сполучень, проведення депресійних та газових зйомок. Необхідність врахування при розробці програм розвитку гірничих робіт, розрахунків витрати повітря, стійкості провітрювання та заходів щодо забезпечення провітрювання гірничих виробків. Забезпечення виміру витрати повітря вимірювальними станціями та розміщення результатів на спеціальних табло.

Особлива увага була приділена до питання контролю концентрації метану, оскільки це є найнебезпечнішим фактором, що призводить до нещасних випадків та аварій у вугільних шахтах.

Учасники заходу отримали відповіді на всі питання, що стосувалися контролю за станом атмосфери в гірничих виробках та інше. Фахівці відділу гірничотехнічного нагляду у вугільній промисловості у м. Павлоград наголосили на необхідність дотримання вимог нормативно – правових актів щодо попередження нещасних випадків та аварій.

Неухильне виконання правил безпеки у вугільних шахтах – це шлях до зменшення аварійних ситуацій!!!
 


26.06.2020 |

Повернутись назад